Отборите на Палестина и Обединените Арабски Емирства завършиха наравно - 1:1

...

Палестина и ОАЕ не се победиха

Отборите на Палестина и Обединените Арабски Емирства завършиха наравно - 1:1 на стадион " Ал Джануб " в Ал Уакра в мач от втория кръг в група " С " на шампионата за Купата на Азия.

ОАЕ излязе напред в резултата, откакто Али Салех комбинира с Султан Адил, който бе прецизен в 23-ата минута.

Емирствата останаха с човек по-малко на терена в 37-ата минута, когато Халифа Ал Хамади получи пряк червен картон. Палестина получи правото да извърши дузпа, само че Тамер Сеям пропусна опцията. Палестина въпреки всичко се добра до изравнителното попадение в 50-ата минута, когато бадер Насер си означи автогол.

След това тъждество ОАЕ е водач в група " С " с актив от 4 точки, до момента в който Палестина е на 3-то място с 1 точка. По-късно ще се изиграе дуелът сред Иран и Хонг Конг, който също е част от втория кръг.